Fallen Hills Ranch
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» Niisama siin
by Marcus Grey Tue Sep 16, 2014 11:10 am

» Shopping spree
by Vicki O'Donnell Tue Sep 16, 2014 9:09 am

» Purskkaevul...või hoopis purskkaevus?
by Vicki O'Donnell Tue Sep 16, 2014 8:45 am

» hommikul, kui teised veel magavad..
by Roxanne Alisa Garcia Sun Sep 14, 2014 5:59 pm

» We have a hell over here
by Marcus Grey Sun Sep 14, 2014 3:33 pm

» Event #1
by Oliver Cruz Sat Sep 13, 2014 10:08 am

» Soovid maja?
by Oliver Cruz Sat Sep 13, 2014 10:01 am

» Minu tagaotsitav
by Angela "Andie" Carter Fri Sep 12, 2014 6:44 pm

» Alone in the desert
by Ciara McGee Fri Sep 12, 2014 1:29 pm

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 14 on Thu Jun 23, 2022 6:35 pm

hommikul, kui teised veel magavad..

2 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

hommikul, kui teised veel magavad.. - Page 2 Empty Re: hommikul, kui teised veel magavad..

Post by Roxanne Alisa Garcia Tue Sep 09, 2014 7:51 am

"Ma ju ütlesin," märkis ta naeratusega. Roxanne otsustas neid juhtida, suunates nad kopli äärsele rajale, millega sai rantšole ringi peale tehtud. Alisa naeris kergelt mehe öeldu peale. "Tõepoolest," arvas ta. "Ma küll mõtlesin, et võiksime olla tasasemal pinnal, aga võime ka ju metsa ja mägede poole minna, kui sulle sobib," pakkus neiu, viies küsiva pilgu Marcusele.
Roxanne Alisa Garcia
Roxanne Alisa Garcia

Posts : 66
Join date : 2014-09-07

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Rox, Roxy, Alisa, Ali
Mis tööd teeb rantšos?: Tallitüdruk, hobuse erahooldaja (Cita)

Back to top Go down

hommikul, kui teised veel magavad.. - Page 2 Empty Re: hommikul, kui teised veel magavad..

Post by Marcus Grey Tue Sep 09, 2014 9:15 am

Noormees muigas kergelt, püsides Roxy kõrval. "Me võime minna igale poole, kuhu sa meid juhatad" lausus Marc. Loodus ja metsarada tundus hea variant. "Ma usun et saan hakkama" lisas ta.
Marcus Grey
Marcus Grey

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Marc
Mis tööd teeb rantšos?: Tallipoiss

Back to top Go down

hommikul, kui teised veel magavad.. - Page 2 Empty Re: hommikul, kui teised veel magavad..

Post by Roxanne Alisa Garcia Wed Sep 10, 2014 10:58 am

"Sa ei tee valikut üldse kergeks," muigas Roxy. Talle ei meeldinud kõiki otsuseid ise teha ning arvas, et teised võiksid ka aeg-ajalt oma sõna sekka öelda. "Kuidas siiamaani meeldib?" uuris Alisa mehe käest ratsutamise kohta.
Roxanne Alisa Garcia
Roxanne Alisa Garcia

Posts : 66
Join date : 2014-09-07

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Rox, Roxy, Alisa, Ali
Mis tööd teeb rantšos?: Tallitüdruk, hobuse erahooldaja (Cita)

Back to top Go down

hommikul, kui teised veel magavad.. - Page 2 Empty Re: hommikul, kui teised veel magavad..

Post by Marcus Grey Wed Sep 10, 2014 12:22 pm

"Olgu , lähme metsarajale. Aga sel juhul hoiame vaid rahulikku tempot" rääkis Marcus. Metsas ei tahaks oma esimest galoppi proovida. See mõte pani noormehe õrnalt judisema. "Praegu tundub kõik ideaalselt. Ma näen end ikkagi tulevase ratsutajana" muigas Marc, suunates enda pilgu hobuselt tütarlapsele. Marc ei uskunud, aga juba vaatas ta Roxyt pisut hindava pilguga. Neiu nägi hea välja. Isegi hommikul vara. Ta oli armas ja abivalmis. Noormees muigas ikka veel, jäädes hetkeks oma mulli.
Marcus Grey
Marcus Grey

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Marc
Mis tööd teeb rantšos?: Tallipoiss

Back to top Go down

hommikul, kui teised veel magavad.. - Page 2 Empty Re: hommikul, kui teised veel magavad..

Post by Roxanne Alisa Garcia Wed Sep 10, 2014 6:31 pm

Roxanne noogutas põgusalt ning võttis oma hobusega suuna metsa ja mägede poole. Mets oli algul üsna hõre, kuid läks järjest paksemaks, kui kõrgus kasvas. "Tõesti või? Kavatsed juba võistlustele ka minna?" küsis Alisa naljaga, mille peale kostus temalt hetkeline naer. Läbi kopli jalutades hakkasid need üksikud puud ilmnema, mis kaardi järgi olid märgistatud metsa alaks. "Mulle meeldib hommikuti ratsutamas käia. See on teine kord, kui ma seda teinud olen, aga mul on tunne et sellest võib lausa traditsioon välja kujuneda," rääkis Alisa jutu jätkuks, "hommikuti ei ole kedagi ning on vaikne ja rahulik. Päike alles tõuseb ka."
Roxanne Alisa Garcia
Roxanne Alisa Garcia

Posts : 66
Join date : 2014-09-07

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Rox, Roxy, Alisa, Ali
Mis tööd teeb rantšos?: Tallitüdruk, hobuse erahooldaja (Cita)

Back to top Go down

hommikul, kui teised veel magavad.. - Page 2 Empty Re: hommikul, kui teised veel magavad..

Post by Marcus Grey Wed Sep 10, 2014 7:32 pm

Noormees naeris vaikselt kaasa. "Tegelikult ei tea ma veel misagi. Aga tahan kindlasti juurde õppida" rääkis ta. Ja kui kunagi hästi läheb siis ehk hakkab ta ka võistlemas käima. Aga see on allea kauge tulevik. "Võta mind ka siis kaasa" rääkis nooruk. "Mulle sobib, kui pole palju publikut" lisas ta ning naeratas laialt.
Marcus Grey
Marcus Grey

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Marc
Mis tööd teeb rantšos?: Tallipoiss

Back to top Go down

hommikul, kui teised veel magavad.. - Page 2 Empty Re: hommikul, kui teised veel magavad..

Post by Roxanne Alisa Garcia Thu Sep 11, 2014 7:20 pm

"Aega on," kommenteeris Alisa selle peale. Võistlustel oleks võimalus võita reaalselt ainult nendel, kes on lapsest saadik juba korralikult trennis käinud. Roxanne oli samuti nende kõrvalt algaja ja ei saavutaks neis mitte midagi. Ei tea, kas ta üldse võistlustele vastu võetakski. "Kindlasti võtan, kui su üles leian," lausus neiu. Nad elasid küll samas majas, aga Marcus oli ju varajane ärkaja ning võis kes-teab-kus tööd teha. Millegipärast mees sümpatiseeris Alisat - temaga oli lihtne rääkida ning naine poleks kunagi arvanud, et arvab nii mõnest kaasvangist.
Roxanne Alisa Garcia
Roxanne Alisa Garcia

Posts : 66
Join date : 2014-09-07

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Rox, Roxy, Alisa, Ali
Mis tööd teeb rantšos?: Tallitüdruk, hobuse erahooldaja (Cita)

Back to top Go down

hommikul, kui teised veel magavad.. - Page 2 Empty Re: hommikul, kui teised veel magavad..

Post by Marcus Grey Sat Sep 13, 2014 2:54 pm

Noormees naeratas kergelt.  "Küll sa leiad mu, kui sa tahad leida" rääkis Marcus.  Ta vaatas looduses ringi.  Kuradi ilus oli kõik. Peagi liikus ta pilk tagasi Roxyle. " Kuhu sa meid siis viid?" Uuris ta. Tundus nagu tütarlaps teaks, kuhu minna. Marcusel seevastu polnud halli aimugi.


Last edited by Marcus Grey on Tue Sep 16, 2014 12:10 pm; edited 1 time in total
Marcus Grey
Marcus Grey

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Marc
Mis tööd teeb rantšos?: Tallipoiss

Back to top Go down

hommikul, kui teised veel magavad.. - Page 2 Empty Re: hommikul, kui teised veel magavad..

Post by Roxanne Alisa Garcia Sun Sep 14, 2014 5:59 pm

OT: Kes on Nastja? Very Happy Very Happy

"Ära siis mu eest ära jookse, siis leian su üles," naeratas Roxanne mehele. Hommik oligi tavaliselt ülimalt ilus. Eks see ise oli ka suurepärane kant, kus ratsutada ja kasvõi niisama olla. "Ma ei tea," tunnistas Alisa, "lihtsalt järgin rada, siis oskan hiljem tagasi tulla."
Roxanne Alisa Garcia
Roxanne Alisa Garcia

Posts : 66
Join date : 2014-09-07

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Rox, Roxy, Alisa, Ali
Mis tööd teeb rantšos?: Tallitüdruk, hobuse erahooldaja (Cita)

Back to top Go down

hommikul, kui teised veel magavad.. - Page 2 Empty Re: hommikul, kui teised veel magavad..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum