Fallen Hills Ranch
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» Niisama siin
by Marcus Grey Tue Sep 16, 2014 11:10 am

» Shopping spree
by Vicki O'Donnell Tue Sep 16, 2014 9:09 am

» Purskkaevul...või hoopis purskkaevus?
by Vicki O'Donnell Tue Sep 16, 2014 8:45 am

» hommikul, kui teised veel magavad..
by Roxanne Alisa Garcia Sun Sep 14, 2014 5:59 pm

» We have a hell over here
by Marcus Grey Sun Sep 14, 2014 3:33 pm

» Event #1
by Oliver Cruz Sat Sep 13, 2014 10:08 am

» Soovid maja?
by Oliver Cruz Sat Sep 13, 2014 10:01 am

» Minu tagaotsitav
by Angela "Andie" Carter Fri Sep 12, 2014 6:44 pm

» Alone in the desert
by Ciara McGee Fri Sep 12, 2014 1:29 pm

Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 14 on Thu Jun 23, 2022 6:35 pm

Niisama siin

2 posters

Go down

Niisama siin Empty Niisama siin

Post by Ciara McGee Wed Sep 03, 2014 5:05 pm

Ciaral oli hetkel vaba aega seega ta jalutas puhkemaja poole. Ta mõtles veidikene siin aega veeta. Ta oli käinud peale tööd end oma majas pesemas käinud. Majakesest välja tulles näitas kell kaheksa õhtul seega nüüd kui ta puhkemajja sisse astus oli see juba kaheksa läbi. Ta istus seal olevale diivanile ja võttis teleka puldi kätte. Ta hakkas niisama telekanaleid klõpsima. Niibpea kui avastas, et sealt ei tule midagi siis ta pani teleka kinni tagasi. Ta otsustas teha väikese supluse. Seega kõndis ta sisebasseini poole. Ta võttis kõik peale bikiinide seljast, seejärel asetas need lamamistoolile ja hüpas alles siis vette. Üsna pea tuli vee peale ning hakkas niisama ujuma.
Ciara McGee
Ciara McGee

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 18
Hüüdnimi(ed): Cia, Ara, Alex
Mis tööd teeb rantšos?: Hobuste hooldaja, vahest aitab siis ka raamatupidamises kui abi vaja, mingil määral ka psüholoog ehk aitab teisi kui on mured neil jne.

Back to top Go down

Niisama siin Empty Re: Niisama siin

Post by Marcus Grey Wed Sep 10, 2014 1:58 pm

Noormees oli oma tööga tänaseks lõpetanud. Ta võttis oma majakesest kaasa kõik vajaliku ujumiseks ja pesuks. Puhkemaja oli ideaalne koht kus lõõgastuda peale tööpäaeva. Vanglas sellist luksust ei olnud. Marcus läks esialgu sauna, seal lõõgastudes. Kui saunast aga küllalt sai, läks ta sisebasseini juurde. Ühes otsas oli väike pukk, millelt sai ilusti basseini sukelduda. Marc ronis sellele, valmistus ning sukeldus siis. Ta ei pannud tähele et samal rajal oli ka üks tütarlaps ujumas.
Marcus Grey
Marcus Grey

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Marc
Mis tööd teeb rantšos?: Tallipoiss

Back to top Go down

Niisama siin Empty Re: Niisama siin

Post by Ciara McGee Wed Sep 10, 2014 6:08 pm

Ciara kuulis, et keegi oli veel siin kuid ei teinud sellest esialgu väljagi. Tüdruk ujus edasi seal. Kuid kui ta märkas, et üks poiss hhakkas hüppama samale rajale, kus ta parasjagu ujus siis ta ujus võimalikult kähku eemale poole. Ta ei tahtnud, et ta talle otsa hüppaks või muud sellist. "Tead, järgmine kord kontrolli igaks juhuks, ega keegi ei uju seal kuhu sa parasjagu hüppad," ütles ta siis seal, mitte vihaselt ega ülbelt tegelt aga see võis nii tunduda.
Ciara McGee
Ciara McGee

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 18
Hüüdnimi(ed): Cia, Ara, Alex
Mis tööd teeb rantšos?: Hobuste hooldaja, vahest aitab siis ka raamatupidamises kui abi vaja, mingil määral ka psüholoog ehk aitab teisi kui on mured neil jne.

Back to top Go down

Niisama siin Empty Re: Niisama siin

Post by Marcus Grey Wed Sep 10, 2014 6:20 pm

Alles siis, kui noormees veepinnale tõusis, kuulis ta pahandamist. Ta oli kellegiga samal rajal ja nad oleks napilt kokku põrganud. "Vabandust" pomises Marcus tasakesti. "Ma olin täiesti omas mullis ja ei vaadanud mis mu ümber toimub" ütles ta. See ei oleks kellegile meeltmööda, kui keegi sulle peaaegu peale hüppab, seega tüdruku reaktsioon oli täiesti arusaadav.
Marcus Grey
Marcus Grey

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Marc
Mis tööd teeb rantšos?: Tallipoiss

Back to top Go down

Niisama siin Empty Re: Niisama siin

Post by Ciara McGee Wed Sep 10, 2014 6:28 pm

Ciara vaatas selle poisi poole ja ei öelnud tükk aega midagi. "Nojh see seletab nii mõndagi," pomises ta seal siis nüüd. Ta ei teadnudki nüüd mida öelda seal. "Jahm kuna see on avalik kõigile siis omad mullis olemine ei tule kasuks. Kui ma ei oleks sind märganud ja rajalt veidikene eemale ujunud siis sa oleksidki otsa hüppanud," seletas ta nüüd seal midagi. Ta ronis see järel basseinist välja ja istus selle ära peale. Ta oli tänaseka piisavalt ujunud.
Ciara McGee
Ciara McGee

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 18
Hüüdnimi(ed): Cia, Ara, Alex
Mis tööd teeb rantšos?: Hobuste hooldaja, vahest aitab siis ka raamatupidamises kui abi vaja, mingil määral ka psüholoog ehk aitab teisi kui on mured neil jne.

Back to top Go down

Niisama siin Empty Re: Niisama siin

Post by Marcus Grey Wed Sep 10, 2014 7:23 pm

Noormees naeratas kergelt, kuid siiski vabandavalt. " Vähemalt ühel meist on silmad" turtsatas ta vaikselt, üritades olukorda naljakaks teha. "Tõesti. Vabandust" lisas ta veelkord. Marc jäi ujuma kusagile sinna samma vette , kui neiu basseini ääre peale istuma läks. "Muidu, Marcus olen" tutvustas noormees end.
Marcus Grey
Marcus Grey

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Marc
Mis tööd teeb rantšos?: Tallipoiss

Back to top Go down

Niisama siin Empty Re: Niisama siin

Post by Ciara McGee Wed Sep 10, 2014 7:50 pm

Ciara naeratas ka seal. "Nojaa," lausus ta seal vaid muigega nüüd. "Vabandus vastu võetud, ma ei pea pikka vimma," lisas ta siis nüüd veel juurde. Ta tõesti ei pidanud inimeste peale eriti pikka vimma. Tavaliselt see kadus paar sekundiga aga see oleneb ka sellest, mis sa tegid. "Ciara," lausus ta siis ka oma nime seal vaid ja liigutas/kõiguts vms niisama oma jalgu vees.
Ciara McGee
Ciara McGee

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 18
Hüüdnimi(ed): Cia, Ara, Alex
Mis tööd teeb rantšos?: Hobuste hooldaja, vahest aitab siis ka raamatupidamises kui abi vaja, mingil määral ka psüholoog ehk aitab teisi kui on mured neil jne.

Back to top Go down

Niisama siin Empty Re: Niisama siin

Post by Marcus Grey Thu Sep 11, 2014 5:56 am

Noormees naeratas kergelt, kui andeks sai. See oli tore. "Aga ma nüüd ujuks hea meelega paar ringi ja siis läheks sauna?" Pakkus Marcus siis välja. Ega ta väga kaua seal vees liguneda ei tahtnud. Ta tahtis vähemalt korraks saunast veel läbi hüpata.
Marcus Grey
Marcus Grey

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Marc
Mis tööd teeb rantšos?: Tallipoiss

Back to top Go down

Niisama siin Empty Re: Niisama siin

Post by Ciara McGee Thu Sep 11, 2014 12:13 pm

Ciara nooguta seal. "Saun on isegi hea mõte. Pole veel sinna jõudnud," lausus tüdruk siis naeratades seal. Ta ei tahtnud enam ujuda. Ta lasi poisil rahus ujuda veel. Ise kõigutas seal oma jalgu vees endiselt veel.
Ciara McGee
Ciara McGee

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 18
Hüüdnimi(ed): Cia, Ara, Alex
Mis tööd teeb rantšos?: Hobuste hooldaja, vahest aitab siis ka raamatupidamises kui abi vaja, mingil määral ka psüholoog ehk aitab teisi kui on mured neil jne.

Back to top Go down

Niisama siin Empty Re: Niisama siin

Post by Marcus Grey Thu Sep 11, 2014 12:30 pm

Marcus muigas endamisi. "Ma olen kohe tagasi" lausus noormees. Ta läks ujus ühe otsa ja siis hakkas tagasi tüdruku juurde ujuma. Sinna ujus ta krooli, tagasi selili. Ei läinud kaia aega, kuni Marcus taas tütarlapse juurde jõudsid. "Nii, sauna minek" lausus ta, peale mida ta end basseinist välja vinnas. Tõusnud püsti, ulatas ta ka neiule käe, et ta püsti aidata.
Marcus Grey
Marcus Grey

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Marc
Mis tööd teeb rantšos?: Tallipoiss

Back to top Go down

Niisama siin Empty Re: Niisama siin

Post by Ciara McGee Thu Sep 11, 2014 4:25 pm

Ciara mõtles seal omi mõtteid ja vaatas siis poisi poole kui kuulis teda rääkimas. "Okay," lausus Ciara ja võttis siis poisi käest kinni kui too ulatas selle tema poole. Noormees aitas siis tütarlapse püsti. "Tänan abi eest," pidi ta ära mainima.
Ciara McGee
Ciara McGee

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 18
Hüüdnimi(ed): Cia, Ara, Alex
Mis tööd teeb rantšos?: Hobuste hooldaja, vahest aitab siis ka raamatupidamises kui abi vaja, mingil määral ka psüholoog ehk aitab teisi kui on mured neil jne.

Back to top Go down

Niisama siin Empty Re: Niisama siin

Post by Marcus Grey Thu Sep 11, 2014 4:43 pm

Marc muigas endamisi, liiludes nüüd sauna poole. Seal oli üks phissaun ja riietusruumides olid naistele ja meestele ka eraldi saunad. "Sinu järel" lausus ta, kui siis neiule saunaukse avas. Viisakus. "Millega sa rantšos tegeled?" Uuris Marcus, kui ta end ühele lava pingile istuma oli sättinud.
Marcus Grey
Marcus Grey

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Marc
Mis tööd teeb rantšos?: Tallipoiss

Back to top Go down

Niisama siin Empty Re: Niisama siin

Post by Ciara McGee Thu Sep 11, 2014 4:57 pm

Ciara läks ka siis sauna poole. Ta naeratas posile kui too avas talle saunaukse. Ta astus see järel sinna sisse ja istus lava pingile. "Ma olen hobuste hooldaja," lausus ta siis poisile vastuseks. "Sa ise?" päris ta siis vastu ka.
Ciara McGee
Ciara McGee

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 18
Hüüdnimi(ed): Cia, Ara, Alex
Mis tööd teeb rantšos?: Hobuste hooldaja, vahest aitab siis ka raamatupidamises kui abi vaja, mingil määral ka psüholoog ehk aitab teisi kui on mured neil jne.

Back to top Go down

Niisama siin Empty Re: Niisama siin

Post by Marcus Grey Sat Sep 13, 2014 2:50 pm

Saun oli mõnus. Sai lõõgastuda. "Tallipoiss" lausus ta. "Ja teeb kõike muud ka, mida vaja" lisas ta sinna juurde. Marc jättis praegu veel mainimata, et ta vang on. See tuleb ükskord nagunii välja, kuis ega ta hetkel ka ei valetanud. Noormees võttis kulbi ja viskas siis leili.
Marcus Grey
Marcus Grey

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Marc
Mis tööd teeb rantšos?: Tallipoiss

Back to top Go down

Niisama siin Empty Re: Niisama siin

Post by Ciara McGee Sat Sep 13, 2014 6:49 pm

Saun oli tõesti mõnus. "Oh okay. Lisaks ma nii öelda olen see psühholoog ka siin juba vaikselt. Kuulan teiste muresid ja aitan neid. Igastahes aitasin korra mõnda ja siis räägiti edasi sellest, et ma kuulan ja aitan," seletas tüdruk nüüd seal. Selle unustas ta ennem mainida. Küll ta sellest teada saab varsti. Tüdruk ise oli tavaline toolile, kes elas siin lähedal linnas.
Ciara McGee
Ciara McGee

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 18
Hüüdnimi(ed): Cia, Ara, Alex
Mis tööd teeb rantšos?: Hobuste hooldaja, vahest aitab siis ka raamatupidamises kui abi vaja, mingil määral ka psüholoog ehk aitab teisi kui on mured neil jne.

Back to top Go down

Niisama siin Empty Re: Niisama siin

Post by Marcus Grey Sat Sep 13, 2014 8:54 pm

Noormees naeratas kergelt. "Ma siis tean kelle poole oma murega pöörduda" lausus ta naljatades. Marc pidi inimest hästi tundma, et oma mure rääkima minna. Ta lihtsalt polnud nii avatud inimene, kui mõni teine. "Elad rantšos?" uuris Marc edasi, puhtast uudishimust.
Marcus Grey
Marcus Grey

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Marc
Mis tööd teeb rantšos?: Tallipoiss

Back to top Go down

Niisama siin Empty Re: Niisama siin

Post by Ciara McGee Sun Sep 14, 2014 5:42 pm

Ciara sai aru, et poiss mõtles seda hetkel naljaga. Tüdruk naeratas korraks. "Kui vaja võid alati pöörduda minu piole murega. Olgu see mis iganes mureks on. Ma alati aitan," lausus ta seal siis. "Eip ma ei ela rantšos. Ma elan tegelt siin lähedal selles väikses linnas," lausus ra naeratades. "Sa?" Küsis ta siis vastu.
Ciara McGee
Ciara McGee

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 18
Hüüdnimi(ed): Cia, Ara, Alex
Mis tööd teeb rantšos?: Hobuste hooldaja, vahest aitab siis ka raamatupidamises kui abi vaja, mingil määral ka psüholoog ehk aitab teisi kui on mured neil jne.

Back to top Go down

Niisama siin Empty Re: Niisama siin

Post by Marcus Grey Tue Sep 16, 2014 11:10 am

"Olgu nii" muigas Marcus. Taaskord viskas noormees leili. Kuumalaine liikus läbi nende, täites sauna taas kuuma auruga. "Ma elan rantšos" lausus Marc lühidalt.
Marcus Grey
Marcus Grey

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Marc
Mis tööd teeb rantšos?: Tallipoiss

Back to top Go down

Niisama siin Empty Re: Niisama siin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum