Log in

I forgot my password

Latest topics
» Niisama siin
by Marcus Grey Tue Sep 16, 2014 11:10 am

» Shopping spree
by Vicki O'Donnell Tue Sep 16, 2014 9:09 am

» Purskkaevul...või hoopis purskkaevus?
by Vicki O'Donnell Tue Sep 16, 2014 8:45 am

» hommikul, kui teised veel magavad..
by Roxanne Alisa Garcia Sun Sep 14, 2014 5:59 pm

» We have a hell over here
by Marcus Grey Sun Sep 14, 2014 3:33 pm

» Event #1
by Oliver Cruz Sat Sep 13, 2014 10:08 am

» Soovid maja?
by Oliver Cruz Sat Sep 13, 2014 10:01 am

» Minu tagaotsitav
by Angela "Andie" Carter Fri Sep 12, 2014 6:44 pm

» Alone in the desert
by Ciara McGee Fri Sep 12, 2014 1:29 pm

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 10 on Fri Apr 13, 2018 9:11 pm

Ciara McGee

Go down

Ciara McGee Empty Ciara McGee

Post by Ciara McGee on Wed Sep 03, 2014 1:57 pm

Ciara Alexa McGee

Ciara McGee SHKjkV9qGkg
“Be Happy, Don't Worry!”

Ciara McGee Thebasics

NIMI: Ciara Alexa McGee
HÜÜDNIMI: Cia, Ara, Alex
VANUS: 18
TÖÖKOHT: Hobuste hooldaja (aitab ka raamatupidamises kui abi vaja, samas ka aitab teisi töötajaid kui vajavad keda kellega rääkida, nii öelda omab ka püsholoogi(vms) kohta siin)
SÜNNIKUUPÄEV: 23 juuli
ORIENTATSIOON: Bi

Ciara McGee Theinside

PILDIOHVER: Bridgit Mendler
PIKKUS: 167
VÄLIMUS: Tal on blondid juuksed, mis on siis enamasti veidkene lokkis. Talle ei meeldi sirged juuksed väga kuid need on tal enamasti lahti siiski. Ta ei armasta eriti patse, kui vaja siis paneb hobusesabasse. Tal on siis pruunid silmad. Ta on üsnagi saleda võitu, ta käib siiski iga hommik jooskas, ennem tööd, et mitte kaalust väga palju juurde võtta.
Ta kannab enamasti plusse ja teksasid kuid võib ka näha kleidis ja seelikus aga harva. Ehteid ta eriti ei kanna kui vaid kõrvarõngad, vahest ka käevõrud. Meik on tal vaid huuleläige ja ripsmetušš.

MEELDIB: hobused, muusika, loodus, sport, ratsutamine, joonistamine, lugemine, maasikad
EI MEELDI: ülbikud, kaklemine, šokolaad(allergia), kassid(allergia), õlu
ISELOOM: Ciara on sõbralik ja tore. Kuid ka üsnagi meeldiv. Ta armastab teisi aidata kui nad abi vajavad, tema poole võib alati pöörduda oma murega. Ta on ka hea kuulaja. Ta on üsnagi julge ka, alati tahab uusi asju teha ja proovida.

Ciara McGee Thefamily

EMA: On isik, kes oli tema elus vaid kaks esimest aastat ja siis ta lihtsalt lahkus tüdruku elust, suri autoõnnetuses. Tüdruk ise ei mäleta teda eriti kuid ennem seda said nad hästi läbi. Nimeks oli Saoirse Mieux. Tal olid blondid juuksed ja sinised silmad.
ISA: Temagi suri samal ajal ja samas õnnetuses,mis isagi. Temaga ta sai hästi läbi ka. Nimeks oli Ethan Mieux. Tal olid pruunid juuksed ja pruunid silmad. Ta oli muidu sõbralik ja tore mees.
ÕED, VENNAD: Vanem vend Nathan Mieux(kui perekonnanimi võib olla nüüdseks muutunud nagu Ciara omagi) kuid nad läksid oma teed lastekodus, tüdruk ei tea temast midagi nüüdseks. Nad said hästi läbi muidu. Tal peaksid olema pruunid juuksed ja sinised silmad kui need võivad ka olla nüüdseks muutunud. Nad nägid üksteist viimati 12 aastat tagasi.
TÄHTSAD INIMESED: Kasuema Estelle McGee, temaga saab ta üsnagi hästi läbi. Tal on pruunid juuksed ja rohelised silmad. Ta on sõbralik, viisakas ja tore naine. Ta töötab juuksurina.
Kasuisa Arthur McGee, temaga ta nii hästi klapi. Neil on alati erimeelsusi. Muidu täitsa tore mees. Ta töötab adovokaadina muidu.
Kasuõde Isabelle McGee, temaga ta ei saa üldse läbi. Ta on temast aasta vanem ja nad ei ole kunagi klappinud. Ta ei soovinud omale kasuõde, ta tahtis olla ainus laps peres. Ta on sõbralik kuid üsnagi ülbe tihti, ära hellitatud laps siiski.
KAASLANE: puudub.
LEMMIKLOOMAD: Ei oma ühtegi looma.

Ciara McGee Thepast

PARIM MÄLESTUS: Raske öelda. Ilmselt päevad mis ta veetis oma päris pere seltsis.
HALVIM MÄLESTUS: Vanemate surem ja ka vennast lahku minek.
AJALUGU: Ta sündis teise lapsena Sairose ja Ethan Mieux'ile. Tal on siis kaks aastat vanem vend kellega ta sai hästi läbi. Tal oli hea elu kuni ta oli kahe aastane, siis ta vanemad surid autoõnnetuses. Nii Ciara kui ka Nathan läksid lastekodusse. Kuid kui Ciara oli kuue aastane siis ta lapsendati aga ta vend mitte ja nad läksid sellest ajast lahku ja nad ei ole siiani üksteist näinud. Tüdrukul oli peale seda hea elu. Kuid jah ta ei saanud kasuõega hästi läbi, nad tülitsevad pidevalt, isegi väga tühiste asjade peale nagu ühised sõbrad jne. Isabelle isegi lõi kunagi Ciara poisi üle kuna ta ei soovinud, et tema kasuõde saaks tema endale. Nüüd kus ta on 18 otsustas ta siia Fallen Hillsi Rantšosse tööle tulla kuna siin ei olnud vaja erilist haridust. Ta töötab siis hobuse hooldajana, talle on hobused väiksest peale meeldinud. Ta samas ka aitab raamatupidamises ja ka teisi oma muredega. Ta on siis vaikselt ka psühholoogi ameti peal siin.
Ciara McGee
Ciara McGee

Posts : 71
Join date : 2014-09-03

Tegelase ankeet
Vanus: 18
Hüüdnimi(ed): Cia, Ara, Alex
Mis tööd teeb rantšos?: Hobuste hooldaja, vahest aitab siis ka raamatupidamises kui abi vaja, mingil määral ka psüholoog ehk aitab teisi kui on mured neil jne.

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum