Log in

I forgot my password

Latest topics
» Niisama siin
by Marcus Grey Tue Sep 16, 2014 11:10 am

» Shopping spree
by Vicki O'Donnell Tue Sep 16, 2014 9:09 am

» Purskkaevul...või hoopis purskkaevus?
by Vicki O'Donnell Tue Sep 16, 2014 8:45 am

» hommikul, kui teised veel magavad..
by Roxanne Alisa Garcia Sun Sep 14, 2014 5:59 pm

» We have a hell over here
by Marcus Grey Sun Sep 14, 2014 3:33 pm

» Event #1
by Oliver Cruz Sat Sep 13, 2014 10:08 am

» Soovid maja?
by Oliver Cruz Sat Sep 13, 2014 10:01 am

» Minu tagaotsitav
by Angela "Andie" Carter Fri Sep 12, 2014 6:44 pm

» Alone in the desert
by Ciara McGee Fri Sep 12, 2014 1:29 pm

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 10 on Fri Apr 13, 2018 9:11 pm

Angela "Andie" Carter

Go down

Angela "Andie" Carter Empty Angela "Andie" Carter

Post by Angela "Andie" Carter on Thu Sep 11, 2014 7:16 pm

ANGELA MEREDITH CARTER

Angela "Andie" Carter 8yyi5e
“Anger is only one letter short of danger.”

Angela "Andie" Carter Thebasics

NIMI: Angela Meredith "Andie" Carter
HÜÜDNIMI: Andie, Angie, Ang
VANUS: 20
TÖÖKOHT: Vang, tallitööline, kuid vajadusel teeb ka muid töid
SÜNNIKUUPÄEV: 26.07
ORIENTATSIOON: Hetero
MIKS SATTUS RANTŠOSSE?: [Ajaloo all on kirjas kogu eellugu] 2014. aasta suve alguses sattus Angela trellide taha, kuna ühel peol, kus neidis Damiani korralduse kohaselt narkootikume nende klientidele laiali jagas, oli erariides politseinikke, kes võimalikust tegevusest mingi kanali kaudu teada olid saanud. Ang sattus selle haarangu tõttu jaoskonda, kust ta seejärel edasi vanglasse liikus. Hiljem sai neiu teada, et just Damian oli saladuskatte all see, kes Angie üles oli andnud ning kogu tema illegaalsed toimetused paljastanud oli. Kuigi Angela sellest kõigest kohutavalt löödud oli, mõtles ta kiiresti välja plaani, ning kuna ta vanglas eeskujulikult käitus, pakuti talle võimalust oma karistus lõpuni kanda Fallen Hillsis. Selle pakkumise võttis neiu vastu ning loodab nüüd välja mõelda plaani, kuidas sealt jalga lasta ja Damian üles otsida, et talle kätte maksta.

Angela "Andie" Carter Theinside

PILDIOHVER: Taylor Momsen
PIKKUS: 173cm
VÄLIMUS: Andie on pikk ja sale, mis jätab temast mulje kui mõnest modellist. Ta on küllaltki heleda nahaga. Tal on sinised silmad, mida talle musta laineriga rõhutada meeldib ja värvitud blondid juuksed, mida ta peamiselt lahtiselt kannab, kuigi töötades paneb ta juuksed siiski enamasti hobusesabasse. Riietuselt on Angil küllaltki omane ja äratuntav stiil. Ta ei karda kanda julgeid riideid ning peamiselt kannab ta rõivaid vastavalt tahtmisele ja tujule. Kui ikka on tahtmine pana jalga kõrged kontsad, siis täpselt nii ta teebki, olgugi, et ta suurema osa ajast rantšos veedab.

MEELDIB: Võim, tähelepanu, raha, adrenaliini tundmine, seiklused.
EI MEELDI: Külmad ilmad, purjus inimesed, vägivald, kui keegi talle vastu vaidleb, liigne alandlikkus.
ISELOOM: Andie on põikpäine ja kohutavalt iseteadlik. Ta teab täpselt, mida tahab ja mida ta selleks tegema peab. Teiste arvamus talle ei loe ning arvamusavaldused laseb ta enamasti ühest kõrvast sisse ja teisest välja. Neiu naudib tähelepanu ning inimestega manipuleerimist.

Angela "Andie" Carter Thepast

PARIM MÄLESTUS: Vabaduse tunne, kui neiu oli otsustanud, et teeb identiteedimuutuse ning võtab oma nimeks Andie Ivashkovi. Sellega kaasnes sildade põletamine ja oma vana eluga hüvasti jätmine.
HALVIM MÄLESTUS: Kui Angela vanglasse sattudes teada sai, et tema 'kallim' oli olnud tema vanglasse sattumise taga.
AJALUGU: Kui Angela sai 18, läks ta ettekandjana tööle enda kodukoha lähedale baari, kus ta ühel õhtul kohtus nendast paar aastat vanema mehega nimega Damian, kellele neiu silma jäi. Noored hakkasid üsna varsti tihedamalt suhtlema, Angie eeskätt sellepärast, et too mees oli nii salapärane ja huvitav, ning kuna neiu oli noor, parajalt pöörane ning seiklushimuline, võttis ta pärast paarinädalast suhtlust vastu ka noormehe pakkumise minna koos ühisele reisile Veneetsiasse. Alles lennujaama jõudes taipas Ang, et teda oli reisile vaja ainult selleks, et ta aitaks Damianil narkootikume üle piiri smuugeldada, kusjuures noormees talle ka selle eest tasu pakkus. Kuna Angie arvas, et oli mehesse armunud, soovis temaga koos olla ning samas tundus see ülesanne talle ka ekstreemne ja põnev, lõi neidis temaga käed. See oli esimene seadusevastane tegu, millesse Angie ennast mässis. Sealt edasi tulid juba pikemad tööotsad, suuremad tasud ning põnevam elu. Kogu selle teekonna tegi Angela läbi koos Damianiga, kellega koos näitsikul pärast kuuajalist tutvust ka üsna pöörane suhe arenes. Otsustanud, et Damiani pakutud elu on täpselt see, mida ta tahab, jättis Ang oma senise elu totaalselt sinnapaika ning võttis endale mehe soovitusel koguni uue identiteedi - Andie Ivashkovi. Näitsiku vanemad said seejuures lihtsalt ühel 2014. aasta jaanuariõhtul teate, et järjekordsel 'õppereisil', kuhu neiu nende andmete kohaselt läinud oli, käisid noored mägironimas ning Angie't saatis ebaõnn ning ta kuristikku kukkus - see pidi seletama tema kadunuks jäänud surnukeha. Angela vanematel, kes olid pärit vaesemast klassist ning kes ei kahtlustanud kordagi, et Ang neile valetanud oli, ei jäänud muud üle, kui oma tütre 'surmaga' leppida.
Kui näitsik aga vaglasse sattus, tuli muidugi ka ilmsiks see, et tema nimi oli tegelikult Angela. Kuid kuna ta ei avadanud mingisugust soovi oma vanematega või sugulastega ühendust võtta, arvavad neiu lähedased siiani, et Angela suri 2014. aasta jaanuaris.
Angela
Angela "Andie" Carter

Posts : 12
Join date : 2014-09-08

Tegelase ankeet
Vanus: 20
Hüüdnimi(ed): Andie, Ang
Mis tööd teeb rantšos?: On vang/tallitööline

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum