Fallen Hills Ranch
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» Niisama siin
by Marcus Grey Tue Sep 16, 2014 11:10 am

» Shopping spree
by Vicki O'Donnell Tue Sep 16, 2014 9:09 am

» Purskkaevul...või hoopis purskkaevus?
by Vicki O'Donnell Tue Sep 16, 2014 8:45 am

» hommikul, kui teised veel magavad..
by Roxanne Alisa Garcia Sun Sep 14, 2014 5:59 pm

» We have a hell over here
by Marcus Grey Sun Sep 14, 2014 3:33 pm

» Event #1
by Oliver Cruz Sat Sep 13, 2014 10:08 am

» Soovid maja?
by Oliver Cruz Sat Sep 13, 2014 10:01 am

» Minu tagaotsitav
by Angela "Andie" Carter Fri Sep 12, 2014 6:44 pm

» Alone in the desert
by Ciara McGee Fri Sep 12, 2014 1:29 pm

Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 14 on Thu Jun 23, 2022 6:35 pm

Raske töö

2 posters

Go down

Raske töö Empty Raske töö

Post by Oliver Cruz Mon Sep 08, 2014 3:02 pm

Oli ilus tuulevaikne õhtupoolik, kus Oliver mõne töölisega heinaküünis valmis heina pööningule vedas. Hein oli kokku mässitud ning nööriga kinni seotud pakikeseks, mida töömehed üles vedasid ning Oliver neid pööningult vastu võttis, ükshaaval omale kohale asetades. Kui pakikestega oli kõik, lasi andis ta töömeestele uue ülesande, mida nad rantšo lähedusse täitma läksid. Oliver ise aga koristas küüni ukseesise heinalibledest puhtaks ning hüppas siis esimesel korrusel asuvate heinapallide otsa istuma ja haaras ka eemalt oma veepudeli, et mõned lonksud vett juua enne uuesti tööle hakkamist. Päike oli juba horisondil looja vajumas.

OT: Anastazia, my sista
Oliver Cruz
Oliver Cruz
Administraator

Posts : 66
Join date : 2014-07-17

Tegelase ankeet
Vanus: 22
Hüüdnimi(ed): Ollie, Raul
Mis tööd teeb rantšos?: Tegeleb rantšo paberimajandusega; teeb lisaks vajalikke rantšo töid.

Back to top Go down

Raske töö Empty Re: Raske töö

Post by Anastazia Cruz Mon Sep 08, 2014 3:13 pm

Anastazia oli just lõpetanud lastele trenni andmisega ning läks nüüd vennakest otsima. " hola" sõnas ta jõudes Oliveri juurde. " kuule selline küsimus et mul vaja Barcelonale uut sööta see mis tal hetkel on ei anna piisavalt toiteaineid, poiss kõhnaks jäänd." rääkis ta vaadates venda
Anastazia Cruz
Anastazia Cruz
Administraator

Posts : 62
Join date : 2014-07-17

Tegelase ankeet
Vanus: 19
Hüüdnimi(ed): Nastja, Melody, Anni
Mis tööd teeb rantšos?: ratsastab noorihobuseid, annab trenne ning tegeleb ka kõige muu vajaliku tööga

Back to top Go down

Raske töö Empty Re: Raske töö

Post by Oliver Cruz Mon Sep 08, 2014 5:10 pm

Oliver oli just pudelile korgi peale keeranud, kui tema õeke heinaküüni ilmus ning söötade kohta pärima hakkas. Mitte, et tema just ekspert oli, aga pisut asja jagas. "Kas lihtsalt heinast ei piisa?" naljatles ta, millele järgnes kerge naer. "Aga ma soovitaks sulle Havensi Seniori sööta, selles peaks olema Barcelonale just sobiv kogus toitaineid," pakkus Oliver ning hüppas heinapallilt maha.
Oliver Cruz
Oliver Cruz
Administraator

Posts : 66
Join date : 2014-07-17

Tegelase ankeet
Vanus: 22
Hüüdnimi(ed): Ollie, Raul
Mis tööd teeb rantšos?: Tegeleb rantšo paberimajandusega; teeb lisaks vajalikke rantšo töid.

Back to top Go down

Raske töö Empty Re: Raske töö

Post by Anastazia Cruz Mon Sep 08, 2014 5:17 pm

Anastazia mõtles hetke ning noogutas. '' Nojah, senior söödas on rohkem toitaineid, mis ei lase tal kõhnaks jääda.'' sõnas ta mõtlikult. '' Aga eks vaatab ja uurib.'' lisas ta hetke pärast. '' Aga on milleski abi ka vaja ?'' küsis neidis viies pilgu Oliverile.
Anastazia Cruz
Anastazia Cruz
Administraator

Posts : 62
Join date : 2014-07-17

Tegelase ankeet
Vanus: 19
Hüüdnimi(ed): Nastja, Melody, Anni
Mis tööd teeb rantšos?: ratsastab noorihobuseid, annab trenne ning tegeleb ka kõige muu vajaliku tööga

Back to top Go down

Raske töö Empty Re: Raske töö

Post by Oliver Cruz Mon Sep 08, 2014 5:22 pm

Oliver noogutas neiu öeldu peale. "Sa võid isa käest hiljem uurida, ta teab söötade kohta rohkem," pakkus nooruk. "Ei, vist ei ole, ma arvan, et ma täna rohkem tööd ei tee üldse. Hommikune trenn oli juba üsna väsitav. Arvan, et tänaseks aitab," vastas Oliver. "Mis sul oma õhtuga plaanis on?"
Oliver Cruz
Oliver Cruz
Administraator

Posts : 66
Join date : 2014-07-17

Tegelase ankeet
Vanus: 22
Hüüdnimi(ed): Ollie, Raul
Mis tööd teeb rantšos?: Tegeleb rantšo paberimajandusega; teeb lisaks vajalikke rantšo töid.

Back to top Go down

Raske töö Empty Re: Raske töö

Post by Anastazia Cruz Mon Sep 08, 2014 5:32 pm

'' Hetkel ei ole midagi plaanis, täku ja Poker on ka sõidetud. Poker sai täna ülepika aja sõita algajaga.'' rääkis neidis muigega. '' Ja mis sul endal plaanis vennas? '' uuris nüüd tema Oliverilt.
Anastazia Cruz
Anastazia Cruz
Administraator

Posts : 62
Join date : 2014-07-17

Tegelase ankeet
Vanus: 19
Hüüdnimi(ed): Nastja, Melody, Anni
Mis tööd teeb rantšos?: ratsastab noorihobuseid, annab trenne ning tegeleb ka kõige muu vajaliku tööga

Back to top Go down

Raske töö Empty Re: Raske töö

Post by Oliver Cruz Mon Sep 08, 2014 7:51 pm

Oliver kuulas õde ning noogutas. "Midagi erilist. Kuna on reede ja homme hommikul trenni pole, siis kutid mõtlesid klubisse minna. Kutsusid mind ka, aga ma ei tea, kas see oleks hea mõte," vastas ta. Mitte, et ta mingi pipar oleks, aga nad tõmbavad niikuinii mõne seelikuga minema jälle ja siis on Raul üksi. Mingi suursugune naistemees ta küll polnud, et lihtsa liigutusega oleks naine voodis kohe.
Oliver Cruz
Oliver Cruz
Administraator

Posts : 66
Join date : 2014-07-17

Tegelase ankeet
Vanus: 22
Hüüdnimi(ed): Ollie, Raul
Mis tööd teeb rantšos?: Tegeleb rantšo paberimajandusega; teeb lisaks vajalikke rantšo töid.

Back to top Go down

Raske töö Empty Re: Raske töö

Post by Anastazia Cruz Mon Sep 08, 2014 7:59 pm

''Heh, ega jah, pohmas peaga ei ole tore hobuse seljas loksuda.'' muigas Nastja ning lõi venda õrnalt vastu õlga. Tüdruk teadis millest ta rääkis. See polnud üldse hea tunne, eiti veel tuuma pohmelliga.
Anastazia Cruz
Anastazia Cruz
Administraator

Posts : 62
Join date : 2014-07-17

Tegelase ankeet
Vanus: 19
Hüüdnimi(ed): Nastja, Melody, Anni
Mis tööd teeb rantšos?: ratsastab noorihobuseid, annab trenne ning tegeleb ka kõige muu vajaliku tööga

Back to top Go down

Raske töö Empty Re: Raske töö

Post by Oliver Cruz Wed Sep 10, 2014 6:46 pm

"Tuleks vaid loota seljuhul, et paps kohe tööle ei kamanda," muigas Oliver. "Samas ma saan korterisse ka jääda," lobises kutt kogemata oma saladuse välja, mida ainult tema teadis. "Kurat," pomises ta oma vea peale ning tegi hetkeks näo, nagu poleks seda välja öelnudki.
Oliver Cruz
Oliver Cruz
Administraator

Posts : 66
Join date : 2014-07-17

Tegelase ankeet
Vanus: 22
Hüüdnimi(ed): Ollie, Raul
Mis tööd teeb rantšos?: Tegeleb rantšo paberimajandusega; teeb lisaks vajalikke rantšo töid.

Back to top Go down

Raske töö Empty Re: Raske töö

Post by Anastazia Cruz Wed Sep 10, 2014 8:01 pm

'' Oot oot oot mis asja?'' küsis Anastazia kohe venna käest. '' Kas ma kuulsin õigesti? Sul on oma korter`?'' lisas ta hetke pärast nüüd juba häält tasandades.
Anastazia Cruz
Anastazia Cruz
Administraator

Posts : 62
Join date : 2014-07-17

Tegelase ankeet
Vanus: 19
Hüüdnimi(ed): Nastja, Melody, Anni
Mis tööd teeb rantšos?: ratsastab noorihobuseid, annab trenne ning tegeleb ka kõige muu vajaliku tööga

Back to top Go down

Raske töö Empty Re: Raske töö

Post by Oliver Cruz Thu Sep 11, 2014 7:17 pm

Oliver ohkas. "No ütleme nii, et kui ma vahel ei taha rantšosse tulla ja hommikul varakult trenn on, siis ma ööbin korteris, mille ma soetasin umbes.. mõned kuud tagasi," seletas kutt. Talle endale oli nii kergem ja bensiini sai ka rohkem kokku hoida.
Oliver Cruz
Oliver Cruz
Administraator

Posts : 66
Join date : 2014-07-17

Tegelase ankeet
Vanus: 22
Hüüdnimi(ed): Ollie, Raul
Mis tööd teeb rantšos?: Tegeleb rantšo paberimajandusega; teeb lisaks vajalikke rantšo töid.

Back to top Go down

Raske töö Empty Re: Raske töö

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum