Log in

I forgot my password

Latest topics
» Niisama siin
by Marcus Grey Tue Sep 16, 2014 11:10 am

» Shopping spree
by Vicki O'Donnell Tue Sep 16, 2014 9:09 am

» Purskkaevul...või hoopis purskkaevus?
by Vicki O'Donnell Tue Sep 16, 2014 8:45 am

» hommikul, kui teised veel magavad..
by Roxanne Alisa Garcia Sun Sep 14, 2014 5:59 pm

» We have a hell over here
by Marcus Grey Sun Sep 14, 2014 3:33 pm

» Event #1
by Oliver Cruz Sat Sep 13, 2014 10:08 am

» Soovid maja?
by Oliver Cruz Sat Sep 13, 2014 10:01 am

» Minu tagaotsitav
by Angela "Andie" Carter Fri Sep 12, 2014 6:44 pm

» Alone in the desert
by Ciara McGee Fri Sep 12, 2014 1:29 pm

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 10 on Fri Apr 13, 2018 9:11 pm

Keren Indie Audacia

Go down

Keren Indie Audacia Empty Keren Indie Audacia

Post by Keren Audacia on Thu Sep 11, 2014 4:04 pm

KEREN INDIE AUDACIA

Keren Indie Audacia Large
“"So, so what? I´m still a rock star. I got my rock moves and I don´t need you!"”

Keren Indie Audacia Thebasics

NIMI: Keren Indie Audacia
HÜÜDNIMI: Ker, Indy
VANUS: 19
TÖÖKOHT: Seda mida vaja.
SÜNNIKUUPÄEV: 7.september
ORIENTATSIOON: Hetero
MIKS SATTUS RANTŠOSSE?: Keren pandi neljateistaastaselt raskete kehavigastuste tekitamise ja varastamise eest kõigepealt aastaks noortevanglasse sealt ta aga põgenes. Neidisel õnnestus end kuni täisealiseks saamiseni varjata. Siis aga sattus tüdruk jälle vanglasse. Ta oli hakanud narkootikumidega tegelema. Olnud seal aasta toodi ta rantšosse tööle.

Keren Indie Audacia Theinside

PILDIOHVER: Luanna Perez
PIKKUS: 162 cm
VÄLIMUS: Loomulikult on Indie juuksed sirged ja hästi hele punased. Neidis on need aga värvinud need väga tumepunaseks, mis läheb järkjärgult heledamaks. Keren´i silmad on suured, mandli kujulised ja tumerohelised. Nahk on neidisel väga hele ja ei päevitu eriti. Kehalt on Indie tüdruku kohta sale ja hästi treenitud. Ta pole just kõige kurvikam aga kurve on. Kindlat riietumisstiili tüdrukul pole. Keren paneb selga lihtsalt seda, mis meeldib. Indie kaalub 46 kg ja on 162 cm pikk. Puusast kaenlauguni kulgeb neidisel arm, mis pole küll kohe nähtav, kuid siiski märgatav.
Keren´il on kõrvaaugud ja neli tätoveeringut. Seljal on tal neid kaks. Kiri "Fall seven times. Stand up eight." üleval keskel.
Spoiler:
Keren Indie Audacia Large
Ja paremal.
Spoiler:
Keren Indie Audacia Large
Parema jala siseküljel noodivõti.
Spoiler:
Keren Indie Audacia Large
Paremal küljel kiri "Life is beautiful."
Spoiler:
Keren Indie Audacia Large
Vasaku käe randme siseküljel on väike rist.


MEELDIB: Laulda, sport, soenguid teha, punane värv, hobused
EI MEELDI: Passiivsed suitstajad ja alkohoolikud, narkootikumid, roosa värv, käsutajad, reeglite peale surumine
ISELOOM: Keren on väga isepäine ja ettearvamatu. Ta teeb seda, mida tahab või hetkel õigeks peab. Neidis ei hooli tulevikust ega minevikust vaid elab hetkes. Nagu peaks tegema igaüks. Indie võib mõnikord üsna hoolimatult või mõistmatult käituda aga kriisolukorras ei hakka ta kunagi paanitsema vaid kaitseb neid, kellest hoolib. Tüdruk pole eriti empaatia võimeline aga kui ta kuidagi peakski teise mure mõistma aitab ta nii kuidas saab. Hea omadusena võib seda öelda, et ta kunagi ei "keera kellelegi käkki" kui teine just temaga halvasti ei käitu. Kui käitud hoia end heaga Keren´i eest.

Keren Indie Audacia Thefamily

EMA: Elayn (42) Naine üsna otsuskindel ja tormakas nagu tema tütargi. Pikkade õrnpunaste juustega õbluke naine. Keren saab temaga tegelikult isegi üpris hästi läbi aga ta ei andesta kunagi naisele seda, mida too lubas Richardil endaga teha.
ISA: Dennis, suri avariis kui Indie kolmene oli.
ÕED, VENNAD: Daniel (9) Rõõmsameelne ja vallatust täis armas poisklutt. Nii vähe kui Indy temaga kohtunud on, on neil igatahes lõbus olnud.
TÄHTSAD INIMESED: Hetkel kedagi peale pere.
KAASLANE: Puudub
LEMMIKLOOMAD: Küll neid tuleb.

Keren Indie Audacia Thepast

PARIM MÄLESTUS: Väga ähmane mälestus kuidas isa Indie sülle võtab, korgele tõstab ja siis ringi keerutab öeldes "Minu väike printsess".
HALVIM MÄLESTUS: Kasuisa tegu.
AJALUGU: Keren sündis Arizonases armastavasse perre. Nende elu kulges õnnelikult kuigi neil rahaga laiata polnud. Kõik oli hea kuni noorpereisa Dennis sai autoõnnetuses surma. Indie oli siis kolmene. Elayn pidi edasi üksinda hakkama saama. Ker pandi lasteaeda ja ema hakkas mitmel töökohal korraga rügama. Kui Indy oli seitsmene tõi ema nende juurde uue mehe. Keren´i kasuisa Richard. Esimesed kolm aastat läksid hästi. Elu oli ilus ja ka Indie sai mehega hästi läbi. Kui tüdruk aga kümneseks sai sündis talle väikevend ja siis hakkasid Kate ja Richardi tülid pihta. Lõpuks läks asi nii, et mees lõi naist iga pisemagi vea pärast. Mõnikord ei saanud Elayn näos oleva sinika pärast töölegi minna. Kodu olukorrast ta aga kellelegi ei rääkinud vaid lootis, et asi möödub. Ker oli muidugi hirmul aga mees teda ei puudutanud. Alles kui Indy kaksteist oli lõi kasuisa teda esimest korda peale seda hakkas ka neidisega see peaaegu igapäev juhtuma. Ka ema ei jäetud rahule. Ainus kes suuremalt osalt pääses oli sel ajal kahene Daniel. Viimane tilk karikasse oli kui Richard neljateist aastast Keren´it vägistada püüdis. Sealt ka see arm. Õnneks jõudis enne kohale Elayn. Naine võttis end kokku ja kutsus politsei ja kiirabi. Oli ka põhjust, sest mõlemale oli kasuisa kallale tulnud noaga. Avaldused teinud ja Richard vanglas võttis Elayn lapsed ja kolis Montanasse. Sealse psühholoogi abiga sai pere oma vaimse tervise peaaegu korda va. Ker. Neidis võis olla rahulik ja rõõmus kuid vahepeal tulid talle "hood" peale. Siis võis ta teha hulle asju. Mõnikord lihtsalt märatses. Teinekord jälle varastas midagi või suitsetas ning tarvitas alkoholi. Siis polnud ta enam tema ise. Kuigi ta oli varastanud juba kaua tabati tüdruk teolt. Neidisel oli peal just üks suurematest hoogudest  ja ta läks närvi. Poest põgeneda püüdes ründas ta politseinikut ette juhtunud suvalise esemega tekitades tollele raskeid kehavigastusi. Noortevangalas aga ei suutnud ei raimid ega psühholoog hooge alla suruda. Sealt põgenes tüdruk aasta möödudes. Aga ta oli oma hulluse juures nii palju selgel mõistusel, et teadis üht: koju minna ei tohi. Paar kuud elas ta tänaval muidugi käis ta väljas ainult öösel ja varjas end ja oma nägu hoolega. Seltsis ta sel ajal teiste tänava lastega. Kord aga tuli neid üks nö kitsikusest välja rabelenud tänavalaps külastame. Ta oli poiss. Indy hakkas siis kuidagi temaga rääkima igatahes juhtus see, et Kerenile pakuti tööd seoses narkootikumi äriga. Tüdruk võttis siis muidugi töö vastu. Et teda aga ei märgataks muutis neidis välimust ja hankis omale võltsdokumendid. Mõned aastad sujus kõik hästi kuni nad kinni võeti. Nii sattus neidis tagasi vanglasse ja kohtus uuesti perega. Nad olid küll murest murtud kuid andestasid Indy´le kõik. Vanglas aga oli üks eriti oskuslik psühholoog. Ta oskas tüdruku ikka veel suurelt lahtised haavad õrnalt "kinni õmmelda". Ka haigus taandus nii, et Indiest sai peaaegu tavaline tüdruk.
Keren Audacia
Keren Audacia

Posts : 23
Join date : 2014-09-11

Tegelase ankeet
Vanus: 19
Hüüdnimi(ed): Ker, Indy
Mis tööd teeb rantšos?: Seda mida vaja.

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum