Log in

I forgot my password

Latest topics
» Niisama siin
by Marcus Grey Tue Sep 16, 2014 11:10 am

» Shopping spree
by Vicki O'Donnell Tue Sep 16, 2014 9:09 am

» Purskkaevul...või hoopis purskkaevus?
by Vicki O'Donnell Tue Sep 16, 2014 8:45 am

» hommikul, kui teised veel magavad..
by Roxanne Alisa Garcia Sun Sep 14, 2014 5:59 pm

» We have a hell over here
by Marcus Grey Sun Sep 14, 2014 3:33 pm

» Event #1
by Oliver Cruz Sat Sep 13, 2014 10:08 am

» Soovid maja?
by Oliver Cruz Sat Sep 13, 2014 10:01 am

» Minu tagaotsitav
by Angela "Andie" Carter Fri Sep 12, 2014 6:44 pm

» Alone in the desert
by Ciara McGee Fri Sep 12, 2014 1:29 pm

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 10 on Fri Apr 13, 2018 9:11 pm

Roxanne Alisa Garcia

Go down

Roxanne Alisa Garcia Empty Roxanne Alisa Garcia

Post by Roxanne Alisa Garcia on Sun Sep 07, 2014 2:04 pm

ROXANNE ALISA GARCIA

Roxanne Alisa Garcia Ld3
“You get what you deserve.”

Roxanne Alisa Garcia Thebasics

NIMI: Roxanne Alisa Garcia
HÜÜDNIMI: Rox, Roxy, Alisa, Ali
VANUS: 21
TÖÖKOHT: Hobuse hooldaja ja üldiselt tallitüdruk.
SÜNNIKUUPÄEV: 17. aprill
ORIENTATSIOON: Hetero, so far
MIKS SATTUS RANTŠOSSE?: Röövis rikaste inimeste maju, müüs väärtesemeid mustal turul ja peale kahte aastat jõudis politsei talle jälile. Vangis veetis neiu vaid paar päeva kuni ta rantšosse saadeti.

Roxanne Alisa Garcia Theinside

PILDIOHVER: Louise d'Tuani
PIKKUS: 164 cm
VÄLIMUS: Helerohelised silmad, jumekas nahk. Sale keha. Neidisel on blondid juuksed, kergelt lainjas ning sätib neid harva mõnda uhkesse soengusse. Tavaliselt on nad lahtiselt või hobusesabas või lihtsalt lohakas krunnis.

ISELOOM: Roxanne on inimene, kes suudab igast väikesest asjast rõõmu tunda. Tema raske lapsepõlv ei ole see, mis teda nõrgaks teeks, pigem tugevaks ning ta hoiab alati meeles, kuidas rasketel aegadel tibatillukesest lootusest kinni hoidis. Ta on sõbralik ning hoiab lähedasi kümne küünega kinni, samas võõrastega suhtlemises ning ühise teema leidmises pole kuigi hea. Oma arvamust ei jäta enda teada, kui see just väga kellelegi haiget ei tee.
Teisalt on neiu sihikindel ning kindlasti mitte tagasihoidlik. Sarkasmi ja huumorit leidub igapäevaelus. Tal on halb komme suitsetada, kui miski on paigast ära. Surub enamasti oma tahtmist ning arvamust peale.

Roxanne Alisa Garcia Thefamily

EMA: Armas naine, kes on igas olukorras toetav ja rahulik. Nadia Garcia on Havanas elanud terve oma elu. Ta on tunnustatud arst üle terve maailma.
ISA: Humoorikas, võtab elu pooltõsiselt. Carlos Garcia on kohalik politseinik, mistõttu ütles ta tütrest lahti, kui kuulis tema kuriteost.
ÕED, VENNAD: Noorem 10-aastane vend David.
TÄHTSAD INIMESED: Ema, isa, vanatädi, vennake
KAASLANE: Puudub.

Roxanne Alisa Garcia Thepast

PARIM MÄLESTUS: Kui arstid talle teatasid, et südame asendamine läks edukalt ning peale taastusravi saab ta vaikselt hakata elama nagu normaalne inimene.
HALVIM MÄLESTUS: Kui ta vanglasse pisteti.
AJALUGU: Roxanne on (siiamaani) olnud üks neist inimestest, kes ainult elab jamade sees, aga on need kas oma loogika järgi ära lahendanud või suure kaarega mööda kõndinud ning hoopiski vältinud. Aga mitmed probleemid on sellised, mida ta kontrollida ei saa. Alustame sünnist - Alisa sündis südamerikkega. Vanemaid oli hoiatatud ka selle eest, et võimalus on peaaegu veerand, et nende pisitütar sünnib südamerikkega ning on võimalus, et nende pisike vajab uut südant. Tüdruk käis esimesel operatsioonil juba peale sündi, kuid sellest operatsioonist ei olnud kuigi palju kasu, kuid südame asendust ta hetkeseisuga ei vajanud. Aastaid hiljem, kui tüdruk oli juba 6-aastane ning avaldas soovi minna naabripoistega jalgpalli mängima, keelas ema selle ära ja arvas, et arstilt nõu küsimine füüsilise koormuse kohta on tark tegu. Arst arvas, et liigne füüsiline treening võib olla riskantne ja otsustas Roxy uuringutele saata. Kirurg veenis neid, et võib tüdruku südame „korda teha“ ning naiivne emakene muidugi uskus arste. Peale operatsiooni suutis arst aga ema lootused purustada. Roxanne veetis oma lapsepõlve põhimõtteliselt paigal. Teiste lastega tal mänge ei lubatud mängida, kui need ei olnud just mõned laua- või arvutimängud. Kui tüdruk oli 10-aastane, muutus tema seisund totaalselt. Ta kukkus kokku ning viidi haiglasse, kus arst teatas, et nüüd on käes aeg, kui tuleb kiiremas korras leida tüdrukule uus süda. Perekonna õnneks paar päeva hiljem leidsid nad suurepärase vaste ja peale kolmandat operatsiooni oli Alisaga kõik korras. Neiu saadeti ka taastusravile, kus teda harjutati vaikselt juba füüsilise koormusega ja seejärel aeroobikasse.
Peale operatsiooni muutus Roxanne rõõmsamaks, elavamaks ning ka aktiivsemaks. Muidugi pidi tüdruk kannatust varuma, et ta saaks korralikult tegeleda kõiksuguse füüsilise treeninguga. Selleks kulus tal aastaid, et olla ja mängida, nagu normaalne laps, kuigi tol ajal oli Roxy juba puberteedieas. Ta võttis koolis osa päris mitmest ringist - kisakoor, ujumine, fotograafiaring, õpilasesindus. 17-aastaselt sattus neidis autoõnnetusse ning vigastas rängalt oma põlve, mistõttu ei saanud ta enam tegeleda ei kisakoori ega ka ujumisega, kuid hobikorras ei ole ta kumbagi unustanud. Tütarlapse vanemad otsustasid, et keskkooli lõpuaasta võiks Ali lõpetada New Yorkis ja saatsid ta erakooli õppima, kus ta elas ühiselamus. New Yorkis sai ta ka inglise keele korralikult suhu.
Peale keskkooli lõppu ei olnud neiul õrna aimu, mida oma eluga teha. Ta oli pakkinud kokku oma viimased hilbud ning oli lennujaamas juba lennukit ootamas, et tagasi koju Kuubale sõita, kui üks reisija tema ees kokku kukkus. Kiirkorras Alisa mõistis, mida tuleb teha, kui inimene kokku kukub, sest oli midagigi meelde jätnud keskkooli kohustuslikus meditsiiniõpetuses. Sel hetkel mõistis ta, et soovib päästa inimeste elusid ja kuna ta oskab reageerida kiirelt kriisiolukordades, oli naine oma tulevaseks töökohaks valinud parameediku. Sealt samast lennujaamast helistas Roxanne oma vanematele, teatades oma uudisest, mille üle nad üllatavalt õnnelikud ja toetavad olid. Ema arvas, et tüdruk võiks mõnda aega peatuda oma San Francisco’s elava tädi juures ning samal ajal õpingutega alustada. Mõeldud, tehtud.
18-aastaselt hakkas ta läbima erinevaid kursusi, mis oli vaja tarvis läbi teha, enne kui saaks ametlikult parameedikuks õppima minna. CPR-kursused ja EMT-Basic kursused läbi tehtud, sai ta ametliku paberi, mille alusel astus Roxanne 19-aastaselt Berkeley ülikooli. Kool oli aga tasuline ning vanatädi oli pensionil, seega oli tarvis kiirelt suur summa kokku ajada. Kooli kõrval tööl käimisega ei saanud ta piisavalt. Kui semester hakkas läbi saama, tekkis suur paanikaolukord. Seetõttu ei jäänud naisel muud üle kui illegaalsete võtetega raha teenida.
Roxanne murdis öösiti sisse rikaste inimeste kodudesse, varastades väärtesemeid ning müüs neid maha mustal turul, mistõttu polnud politseil neist ametlikult jälgegi. Raha ajas ta kokku rohkem kui tarvis, seega vargused lõpetas ta mõneks ajaks. Ent peale kahte aastat koolis käies jõudis politsei talle jälile ning tüdruk topiti trellide taha. Otsejoones saadeti ta ka rantšosse, mida nimetati tema "uueks võimaluseks".
Roxanne Alisa Garcia
Roxanne Alisa Garcia

Posts : 66
Join date : 2014-09-07

Tegelase ankeet
Vanus: 21
Hüüdnimi(ed): Rox, Roxy, Alisa, Ali
Mis tööd teeb rantšos?: Tallitüdruk, hobuse erahooldaja (Cita)

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum