Log in

I forgot my password

Latest topics
» Niisama siin
by Marcus Grey Tue Sep 16, 2014 11:10 am

» Shopping spree
by Vicki O'Donnell Tue Sep 16, 2014 9:09 am

» Purskkaevul...või hoopis purskkaevus?
by Vicki O'Donnell Tue Sep 16, 2014 8:45 am

» hommikul, kui teised veel magavad..
by Roxanne Alisa Garcia Sun Sep 14, 2014 5:59 pm

» We have a hell over here
by Marcus Grey Sun Sep 14, 2014 3:33 pm

» Event #1
by Oliver Cruz Sat Sep 13, 2014 10:08 am

» Soovid maja?
by Oliver Cruz Sat Sep 13, 2014 10:01 am

» Minu tagaotsitav
by Angela "Andie" Carter Fri Sep 12, 2014 6:44 pm

» Alone in the desert
by Ciara McGee Fri Sep 12, 2014 1:29 pm

Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 10 on Fri Apr 13, 2018 9:11 pm

Luna Stoneheart (täieneb pisut)

Go down

Luna Stoneheart (täieneb pisut) Empty Luna Stoneheart (täieneb pisut)

Post by Luna Stoneheart on Wed Sep 03, 2014 3:20 pm

LUNA PANDORA STONEHEART

Luna Stoneheart (täieneb pisut) PILDI AADRESS
“moto”

Luna Stoneheart (täieneb pisut) Thebasics

NIMI: Luna Pandora Stoneheart
HÜÜDNIMI: Luna, Stone, Pandora
VANUS: 16
TÖÖKOHT: Luna tööks on loomade eest hoolitsemine.
SÜNNIKUUPÄEV: 23.01
ORIENTATSIOON: Bi
MIKS SATTUS RANTŠOSSE?: Luna on lapsest saati loomi armastanud ning kui koer, kellega ta terve lapsepõlve koos veetnud oli, auto alla jäi ning elu kaotas, andis see neidise psüühikale väga tugeva hoobi. Neiu ei mõelnud sageli selgelt, vigastades nii ennast kui teisi. Kui Stone ühe oma lemmikut halvasti kohtleva naise juuresolekul taas enesevalitsuse kaotas ning tolle peaaegu ära tappis, määrati näitsikule viimaks ka vanglakaristus, kuid peagi otsustati, et neiu saadetakse hoopis Fallen Hills'i rantšosse loomateraapiale, kus neiu suhtleb paljude erinevate loomadega, nende eest hea meelega hoolitsedes ning end nende seltsis hästi ja rahulikult tundes.

Luna Stoneheart (täieneb pisut) Theinside

PILDIOHVER: Evanna Lynch (Luna Lovegood)
PIKKUS: Luna on oma 165 cm-ga vägagi pisikest kasvu.
VÄLIMUS: Luna'l on õlgadeni heleblondid juuksed (mis sobivad hästi tema hallide silmade ning heleda nahaga), millega ta eksperimenteerida ei karda. Enamasti kannab ta neid siiski lahtiselt. Luna ei vali sugugi riideid ning tõmbab enamasti selga esimesed ettejuhtuvad riided, mis seljas ka mugavad on, kuid ka vastasel juhul ei kuku ta selle üle virisema. Seega võib näitsiku seljast leida pea kõike, ning sageli ei pruugi erinevad riideosad omavahel kokku sobida. Tüdruk ise ei tee sellest aga väljagi ning naeratust see tema näolt ei pühi.

MEELDIB: Loomad ja nendega tegelemine, vihm, lumi, lugeda, puude otsas ronida, unistada
EI MEELDI: Inimesed, kes loomi halvasti kohtlevad või kes temaga ülbed ja norivad on. Lisaks ka haiged loomad, kuulujuttude levitamine, vaidlemine ja tülitsemine.
ISELOOM: Hoolimata oma perekonnanimest, on Luna tegelikult väga pehme südamega ja abivalmis. Kui keegi millegagi abi vajab, ulatab neidis alati käe ning lisaks ei ole ta kitsi ka oma raamatutest saadud ohtraid teadmisi jagama. Paraku on Stone ka pisut liiga kergeusklik ning kipub inimesi liiga kergesti usaldama ja neile andestama. Pikka viha pidada see tüdruk lihtsalt ei suuda. Ka siis, kui kellegi öeldul on tegelikult sarkastiline või noriv alatoon, ei saa Pandora sellest enamasti aru. Üks rantšos töötavatest vangidest moodustunud nö "kiusajate" kamp on Luna't ka korduvalt kuhugi tualetti kinni pannud või talle mingil muul moel liiga teinud, kuid neidis peab neid juhtumeid endiselt kas äpardusteks või siis lihtsalt naljaks.

Luna Stoneheart (täieneb pisut) Thefamily

EMA: Luna saab üldiselt kõigiga hästi läbi, sest tema loomuses pole teistele vastu vaielda, viriseda või tüli norida, nii ka emaga. Ema on talle väga kallis ning vahel õhtuti ta ka mõtleb temale ja sellele, kuidas tal läheb, kuid uue päeva saabudes pühivad loomad tal kõik muremõtted uuesti peast.
ISA: Luna isa on alati küllaltki range olnud, kuid et Luna ei virise pea kunagi, pole seegi nendevahelisi suhteid kuidagimoodi mõjutanud ning isa ja tütar saavad omavahel hästi läbi.
ÕED, VENNAD: Luna on pere ainus laps. See on ka üheks põhjuseks, miks ta on harjunud omaette hoidma ning õppinud ka üksi olles endale tegevust leidma.


Luna Stoneheart (täieneb pisut) Thepast

PARIM MÄLESTUS: Kui tema koer Fluffy pojad ilmale tõi ning ta neid iga päev pipetiga toitis.
HALVIM MÄLESTUS: Kui ema talle läbi lillede selgeks teha üritas, et Fluffy ei tule enam tagasi, kuidas ta suures paanikas ja hüsteerias röökis ja kuidas vanemad teda meeleheitlikult maha rahustada püüdsid.
AJALUGU: Luna kasvas üles väikeses talumajakeses, mida kolmest küljest metsatukk piiras. Kuna tema perekond polnud just jõukamate killast, käisid tema vanemad iga päev lähimas piimavabrikus tööl ning kuna tööpäevad olid pikad ja juba sinnaminek võttis omajagu aega, sest vabrik nii kaugel asus, lahkusid ema-isa juba esimeste päikesekiirtega ja tagasi koju jõudsid alles siis, kui Luna juba magas. Päeviti oli tüdruk üksi kodus või hoidis teda vanaema, kes siiski enamasti lehte luges või majapidamise kallal askeldas. Kui Pandora teda ei aidanud, püüdis ta enamasti liblikaid, jälgis kivi peal peesitavaid sisalikke, ronis puude otsas, viskas kaladele saia või midagi sellist. Ehk siis said loomadest-lindudest õige pea tüdrukutirtsu parimad sõbrad ning see on ka üks põhjustest, miks Luna ka üksi olles või looduses viibides endale pea alati tegevust oskab leida ning miks ta nii väga loomi armastab.
Luna Stoneheart
Luna Stoneheart

Posts : 3
Join date : 2014-09-03

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum