Log in

I forgot my password

Latest topics
» Niisama siin
by Marcus Grey Tue Sep 16, 2014 11:10 am

» Shopping spree
by Vicki O'Donnell Tue Sep 16, 2014 9:09 am

» Purskkaevul...või hoopis purskkaevus?
by Vicki O'Donnell Tue Sep 16, 2014 8:45 am

» hommikul, kui teised veel magavad..
by Roxanne Alisa Garcia Sun Sep 14, 2014 5:59 pm

» We have a hell over here
by Marcus Grey Sun Sep 14, 2014 3:33 pm

» Event #1
by Oliver Cruz Sat Sep 13, 2014 10:08 am

» Soovid maja?
by Oliver Cruz Sat Sep 13, 2014 10:01 am

» Minu tagaotsitav
by Angela "Andie" Carter Fri Sep 12, 2014 6:44 pm

» Alone in the desert
by Ciara McGee Fri Sep 12, 2014 1:29 pm

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 10 on Fri Apr 13, 2018 9:11 pm

Oliver Raul Cruz

Go down

Oliver Raul Cruz Empty Oliver Raul Cruz

Post by Oliver Cruz on Tue Sep 02, 2014 7:35 pm

OLIVER RAUL CRUZ

Oliver Raul Cruz Tumblr_nb88jsW8R51rhs8mlo2_r2_250
“My only drug is you.”

Oliver Raul Cruz Thebasics

NIMI: Oliver Raul Cruz
HÜÜDNIMI: Ollie, Raul
VANUS: 22
TÖÖKOHT: Professionaalne jalgpallur, mängib ründaja positsioonil klubis Colorado Rapids (särgi number 10). Rantšos tegeleb enamjaolt paberimajandusega, nagu tema isagi ja harva aitab muudes töödes kaasa.
SÜNNIKUUPÄEV: 22. detsember, 1991
ORIENTATSIOON: Hetero

Oliver Raul Cruz Theinside

PILDIOHVER: Erik Durm
PIKKUS: 1.83 m
VÄLIMUS: Oliver erineb oma vanematest täielikult - peamine põhjus selleks on see, et ta on lapsendatud. Tal on Põhja-Eurooplasele sarnaselt heledad juuksed ning sinised silmad. Kutil on armsalt roosakad põsed, mis tõmbuvad sporti tehes veelgi tumedamaks. Jalgpallurile kohaselt on tal treenitud kehaehitus ning sixpack. Tätoveeringuid ei ole ning ei ole ka huvitatud nende tegemisest. Nahatoon on tal üsna hele, samas ka kergelt jumekas.

MEELDIB: Surfamine, ujumine, päike, lumelauaga sõitmine, langevarjuhüpped lennukist, kõiksugused puuviljad (eriti kui nad on kõik kokku tükeldatud ja/või neid saab sulatatud šokolaadi sisse kasta), burksid, pitsad, lasagne, ekstreemsus, naised, jalgpall, kiirus.
EI MEELDI: Maod, valetamine, reetmine, ülbus, klammerduvad inimesed, võltsid inimesed.
ISELOOM: Vabameelne noormees, kes on samaaegselt kõva pidutseja ning elegante härrasmees. Naistemees ta üldjuhul ei ole ning ei arva, et üheöösuhted peaksid olema tema elustiil, kuigi tal on neid olnud. Tema karjäär on talle mitmeid võimalusi avanud, millest on kutt kümne küünega kinni haaranud. Mossitamas teda ei näe, kuna ta ei keskendu negatiivsusele, vaid loob enda ellu positiivse õhkkonna. Igati sõbralik, heasüdamlik ja jutukas tüüp, samuti ka lõbus ning armastab sõpradega aega veetmist.


Oliver Raul Cruz Thefamily

EMA: Ema, Cristina, on endiselt kauni ja noorusliku välimusega naine. Ta on iseloomult leebe ja lahke, armastab suhelda ning naeratada. Öeldakse, et naine on rantšo süda. Oliver adopteeriti perekonda vastsündinuna, sest Cristina avastas, et ei saa lapsi. Mõned aastad hiljem jäi naine aga Anastaziast rasedaks ja hiljem haiglas kontrollis käies selgus, et arstid olid vea teinud ning Cristinal oli siiski minimaalne võimalus rasedaks jääda.
ISA: Vastupidiselt emale on isa, Rafael, range ja nõuab nii töölistelt kui ka pereliikmetelt suurt koormust. Oma naine ehk laste ema on ainus, kellele suudab ta oma südant avada. Rafael on perfektsionist - iga pisidetail peab olema ideaalselt paigas.
ÕED, VENNAD: Ainult üks õde ja selleks on Anastazia, kellega tal on olnud alati hea läbisaamine.
KAASLANE: Vallaline
LEMMIKLOOMAD: Musta värvi hobune

Oliver Raul Cruz Thepast

AJALUGU: Oliver sündis 22. detsembril, aastal 1991, väikeses Norra linnakeses, mille nime ei mäleta enam keegi. Kuuldavasti oli tema bioloogiline ema sünnitusel surnud ning isa kohta ei olnud mingeid andmeid. Vanavanemad olid tütrest ammu lahti öelnud, seega ei soovinud nad ka lastelast. Ja nii läkski Oliver lastekodusse, kust üks paarike poisi kiirelt lapsendas. Tema lapsepõlv oli üsna lilleline, mäletab sellest vaid head. Üldse on kutt alati õnnelik olnud ning saanud enamjaolt kõike, mida tahab, kuid karmi isa tõttu alati reeglitega piiratud. Oli juba lapsest saadik mänginud jalgpalli, kuid sõlmis 11-aastaselt oma esimese klubiga lepingu, kelle heaks mängis kuni 18-aastaseks saamiseni, sest siis sõlmis uue lepingu oma praeguse klubiga ehk Colorado Rapids'iga.
Oliver Cruz
Oliver Cruz
Administraator

Posts : 66
Join date : 2014-07-17

Tegelase ankeet
Vanus: 22
Hüüdnimi(ed): Ollie, Raul
Mis tööd teeb rantšos?: Tegeleb rantšo paberimajandusega; teeb lisaks vajalikke rantšo töid.

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum